Nejvýhodnější cena svatby v zahraničí

Na svatbě v exotickém ráji sice snoubenci zpravidla nechtějí šetřit, nicméně nikdo nechce platit za svatbu v zahraničí přehnaně vysoké sumy. Cestovní kancelář Deluxea se ve spolupráci s nabízenými hotely snaží pro své klienty vyjednávat ty nejlepší ceny a další mnohé výhody pro svatební páry během jejich vysněné svatby v zahraničí.

Celková cena zájezdu se svatebním obřadem závisí na termínu, délce pobytu, kategorii ubytování a výběru svatebního balíčku či dalších atributů spojených se svatbou. Vše si můžete vybrat podle svých preferencí.

 

CHCI SVATBU V RÁJI

 

Slevy a výhody při svatbě či svatební cestě

Na zájezdu se svatbou nebo na svatební cestě získáte mnohé výhody pozdvihující romantický pobyt ještě na vyšší úroveň než běžný zájezd. Dle jednotlivých destinací a hotelů můžete využít:

  • slevu až 100 % z ceny ubytování nevěsty,
  • u vybraných hotelů obědy zdarma k polopenzi,
  • u některých hotelů slevu za předstih dosahující až 20 % z ceny ubytování a
  • zajímavé výhody jako slavnostní večeře při svíčkách na pláži, láhev šumivého vína, masáž pro pár zdarma, soukromá snídaně do pokoje, romantické rozestlání, plavbu lodí při západu slunce a další.

Za novomanžele na svatební cestě jsou považováni klienti cestující nejpozději do 6 měsíců (v některých hotelech až 12 měsíců) po svatbě v ČR či SR a samozřejmě ti, kdo mají svatbu v průběhu zájezdu.

 

CHCI SVATBU V RÁJI