Dokumenty pro svatbu v zahraničí

V cestovní kanceláři Deluxea si vážíme vašeho času a překlady dokumentů potřebných pro svatbu v zahraničí pro vás rádi vyřídíme. Na naše služby se můžete spolehnout a nemusíte sami zdlouhavě vyhledávat další společnosti zprostředkovávající tyto služby. Stačí, když se zastavíte osobně v jedné z našich kanceláří či po dohodě dokumenty zašlete poštou či po kurýrovi.

Které dokumenty jako snoubenci potřebujete pro uspořádání svatby v zahraničí?

Jste-li svobodná/svobodný, je třeba dodat následující dokumenty:

 

1. vyplněný a podepsaný formulář Žádosti o svatbu si můžete stáhnout přímo na našich stránkách

2. kopie pasu (poslední dvoustrana s fotografií) platného minimálně 6 měsíců po návratu

3. rodný list (pro svatbu na ostrově Maurícius nesmí být starší než 3 měsíce od data plánované svatby)

 

CHCI SVATBU V RÁJI

 

Jste-li rozvedená/rozvedený, vdova/vdovec nebo pokud jste si nechali změnit jméno, je nutné dodat všechny výše zmíněné dokumenty a dále oddací list a rozsudek o rozvodu či zápis v oddacím listu o rozvedení manželství (v případě rozvodu), úmrtní list (v případě ovdovění) či odpovídající dokumenty při změně jména.

Překlady dokumentů je nutné připravit s dostatečným předstihem před svatbou v ráji, aby je mohli v destinaci zkontrolovat. Originály překládaných dokumentů je pak třeba vzít s sebou, aby byla možná kontrola na příslušných úřadech v zemi, kde se svatba koná.

Oddací list ze svatby v ráji

Při svatbě v zahraničí vám bude vystaven oddací list, u kterého následně reprezentant partnerské cestovní kanceláře zajistí ověření apostilou (=ověření platnosti). Následně jej obdržíte zpět do svých rukou přímo během pobytu (v některých případech expresní kurýrní službou po návratu domů). V ČR je nutné oddací list ještě ověřit místními úřady.

 

CHCI SVATBU V RÁJI