Prožijte romantickou svatbu u moře na ostrově Maurícius

Maurícius je destinací, která je stále více populární nejenom pro běžné zájezdy, ale také jako romantické útočiště pro konání svateb a svatebních cest. Tento překrásný ostrov uprostřed Indického oceánu se pyšní všemi krásami, které si dovedete představit pod pojmem exotika. Ve spojení s romantickou atmosférou, krásnými plážemi, dech beroucími západy slunce a přátelskými místními obyvateli je to opravdu ideální volba pro uspořádání nezapomenutelné svatby.

Svatba na Mauríciu přesně podle Vašich přání

Po příjezdu do hotelu si můžete vybrat to nejromantičtější místo, které se vám pro svatbu bude zamlouvat. Můžete zvolit květinami vyzdobený altánek v zahradě hotelu, luxusní hotelovou restauraci nebo ratanová křesla v písku na pláži či pod palmami, kam projdete květinovou slavobránou. Svatba na Mauríciu se obvykle koná odpoledne od pondělí do pátku a musí se uskutečnit v hotelu, kde bydlíte. Nemusíte se starat ani o svědky, hudební či taneční doprovod, kadeřnické a kosmetické služby či svatební dort. Vše bude zařízeno.

 

CHCI SVATBU NA MAURÍCIU

 

Cenové výhody a dárky pro novomanžele

Sleva pro ženu s právně platnou svatbou v hotelu na Mauríciu dosahuje 20% až 100% z ceny pobytu (muž platí běžnou cenu) a platí pro svatby v ráji i pro svatební cesty většinou do 6 měsíců po svatbě platí. V hotelu na vás pak čekají mnohé další výhody jako šampaňské a mísa s ovocem na uvítanou, romantická večeře na pláži nebo masáž pro dva v luxusních lázních.

 

 

 

Oprostěte se od starostí s přípravou svatby – vše za Vás zařídíme

S veškerými starostmi ohledně přípravy svatby si nemusíte lámat hlavu. My se postaráme o vše, co se týče svatebních formalit a organizace svatby na Mauríciu a v hotelu pak budete mít po ruce osobního svatebního koordinátora. Ten za vás mimo jiné vyřídí i potřebné úřední záležitosti na Mauríciu. Jako jediná cestovní kancelář v České republice vám můžeme poskytnout také služby dvou česky mluvících delegátek i během svatebního obřadu v případě potřeby. Navíc máme na Mauríciu vynikající zkušenosti s profesionálními fotografy, kteří v případě vašeho zájmu dokonale zvěční váš velký den.

 

CHCI SVATBU NA MAURÍCIU