Prožijte romantickou svatbu u moře s okouzlující pláží

Svatba u moře v exotice pod kokosovými palmami a s pohodovou písečnou pláží je snem mnoha zamilovaných párů, kteří plánují spojit své životy prostřednictvím sňatku. Bílý písek a tyrkysové vody moře jsou opravdu velkým lákadlem. Není se čemu divit, když ve spojení s našimi službami a komfortem hotelů budete moci prožít opravdu unikátní romantické chvíle počínající svatbou a pokračující líbánkami. Hotely si novomanžele hýčkají a mají pro ně připravenou celou řadu výhod i asistenci osobního svatebního koordinátora, který se přímo na místě postará, aby vše probíhalo přesně podle vašich představ.

Svatba v exotice na pobřeží Indického oceánu

Každá z našich destinací má svou autentickou atmosféru. Taková svatba v exotice na pobřeží Indického oceánu může mít odlišný průběh, ať už se jedná o Maurícius, Maledivy či Seychely. Dopřejte si se svou milovanou osobou společné chvíle plné romantiky a intimního prostředí během vytoužené na pláži.

Chtěli byste pak svatbu na pobřeží exotického moře prožít i se svými nejbližšími? Ani to pro nás není žádným problémem. Svatby připravujeme i pro početnější rodiny, aby bylo novomanželům umožněno strávit svatební chvíle s rodinou či přáteli.

 

Chci svatbu u moře

 

Specialisté na přípravu svateb na pláži

Cestovní kancelář Deluxea se již takřka dvě desetiletí specializuje na přípravu svateb na pláži a její specialisti ví, jak se starat o ty, kteří se chtějí nechat hýčkat během svatby a svatební cesty v zahraničí. Kromě jedinečného svatebního prostředí se můžete těšit na exkluzivní služby, luxusní ubytování a skvělé gurmánské zážitky.

U většiny hotelů platí, že je možné konání pouze jedné svatby za den. Váš svatební den D bude skutečně patřit jen vám a na hotelu nepotkáte jinou nevěstu. I proto je důležité den pro svatbu v ráji rezervovat s dostatečným předstihem i několika měsíců.

Svatební zájezd připravíme na míru

Jednáme s vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky, ať už co se týká termínu, délky pobytu, kombinace míst či kvality ubytování.

 

Chci svatbu u moře