Symbolická svatba na exotických Maledivách

Maledivy jsou pro romantiku jako stvořené, pokud hledáte sněhobílé pláže s jemným pískem a all inclusive. Svatební obřady na Maledivách sice prozatím nejsou pro cizince právně platné, ale tato skutečnost jistě neodradí zamilované duše, které touží po útěku do nádherného exotického prostředí s naprostým dostatkem soukromí. Úředně platnou svatbu si můžete jednoduše odbýt doma před odletem a romantiku si pak dopřát na malém rajském ostrůvku uprostřed oceánu, kde je o vše postaráno a kde jste obklopeni fantastickým prostředím. Ocitnete se na místě, kde vás nebude nic trápit. V poklidu budete poslouchat šum moře a veškerý čas můžete věnovat jeden druhému. Svatba na Maledivách tak představuje naprosto uvolněnou záležitost bez nepodstatných a stresujících situací.

 

CHCI SVATBU NA MALEDIVÁCH

 

Rozmanitost svatebních obřadů na Maledivách

Mnohé maledivské hotely nabízí novomanželům služby šité na míru. Na pláži, ve svatebním altánku nebo na lodi na Vás čeká symbolický svatební obřad, který může v každém hotelu mít odlišnou podobu. Těšit se můžete také na svatební dort, večeři při svíčkách, romantickou masáž pro dva, nezapomenutelný výlet či zarámovaný svatební certifikát od hotelu. Obřad pak může doprovázet živá hudba a následovat plavba při západu slunce či soukromá květinová koupel.

Svatba na Maledivách na míru

Přípravy probíhají bez jakéhokoliv shonu či nervozity. Vy pouze dodáte potřebné dokumenty a my ve spolupráci s hotelem zařídíme vše od výzdoby přes účes nevěsty až po fotografa. Platí zde heslo, že fantazii se meze nekladou.

Protože Maledivy jsou oblíbenou destinací pro romantické příležitosti, nabízejí některé hotely novomanželům nebo párům slavícím výročí malé dárky či pozornost na uvítanou, nebo dokonce slevy na ubytování.

 

CHCI SVATBU NA MALEDIVÁCH