Prožijte nezapomenutelnou svatbu na Seychelách

Svatba jako taková je nevšedním zážitkem, který začíná novou etapu společného života dvou spřízněných duší. Proč tedy ještě nepřidat trochu více té nevšednosti a nevydat se oslavit vzájemnou lásku na jedno z nejkrásnějších míst planety? Seychelské ostrovy skýtají překrásná místa, která navozují pocit osobního kousku ráje, jaký nikde jinde na světě nenajdete. Některá zdejší zákoutí doslova oplývají panenskou atmosférou bez zástupů turistů, což je také důležitý fakt pro romantickou svatbu. To vše je doplněno o bílé písečné pláže s průzračnými vodami Indického oceánu.

Svatby Seychely - Váš splněný sen

I na Seychelách je svatební obřad právně platný a probíhá podobně jako na Mauríciu. Také zde je potřeba vyřídit určité svatební formality, nicméně nemusíte chodit po úřadech, ale s úředníkem se setkáte přímo při obřadu. Navíc pokud nejste úplně zdatní v angličtině, oddají vás i bez její znalosti. Svatební obřady jsou pořádány zpravidla ve čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech.

Taková idylická svatba na okouzlující pláži či ve svěží zahradě je snem nespočtu zamilovaných párů. Například pláž Anse Source d’Argent na ostrově La Digue, která patří k nejvíce fotogenickým místům světa a kam vás dopraví vyzdobený volský povoz, je jedním z nejoblíbenějších míst pro svatbu.

 

CHCI SVATBU NA SEYCHELÁCH

 

Svatba na Seychelách bez starostí

Ani zde nebudete mít žádné organizační starosti. My zařídíme veškeré svatební formality a na Seychelách budete mít vlastního svatebního koordinátora, který se postará o svědky, hudbu, kadeřníka, fotografa, výzdobu apod. Svatbu na Seychelách je možné uspořádat jakýkoliv den v týdnu kromě neděle a státních svátků.

Výhody pro novomanžele při svatbě v seychelském ráji

Sleva na zájezdech s právně platnou svatbou v zahraničí dosahuje až 60 % z ceny pobytu pro ženu. Muž platí běžnou cenu. Získáte rovněž další zajímavé výhody jako láhev šampaňského, košík ovoce na pokoji, masáž pro dvojici nebo třeba obědy po celou dobu pobytu zdarma.

 

CHCI SVATBU NA SEYCHELÁCH