Kam na svatební cestu

Svatební cesta neboli líbánky jsou obvykle neoddělitelnou součástí začátku společného života novomanželů. My pro vás s radostí a s notnou dávkou profesionality připravíme vysněnou svatební cestu, na kterou bude s láskou vzpomínat celý život. Vydejte se společně na ta nejkrásnější místa světa a užijte si ve dvou zasloužený odpočinek po nekonečných svatebních přípravách.

Kam na svatební cestu?

Snem mnoha novomanželů je prožití romantických líbánek v exotickém prostředí s bílou písečnou pláží, azurovými vodami moře a prvotřídními službami. My vám připravíme svatební cestu podle individuálních přání a požadavků. Ať už toužíte po dokonalé relaxaci na soukromém ostrově na Maledivách, chcete prožít první manželské chvíle pod palmami na zelené perle Indického oceánu v podobě Maurícia nebo toužíte po romantice na jedněch z nejkrásnějších pláží světa na Seychelách, vždy se můžete spolehnout na zkušenosti a zodpovědný přístup našich specialistů. Mimo tyto destinace se můžete vydat oslavit vzájemnou lásku také do Francouzské Polynésie, na Srí Lanku, do jihovýchodní Asie a mnoho dalších destinací, které osobně známe a navštívili jsme je.

 

CHCI LETĚT DO RÁJE

 

Výhody pro novomanžele na svatební cestě

Na svatební cestu můžete odletět již druhý den po svatbě konané v Česku či Slovensku, anebo si ji naplánovat na pozdější termín (nejpozději do 6 měsíců od svatby). Při svatební cestě do exotiky pak novomanželé mohou získat zajímavé výhody, které se liší podle destinace a hotelu, který navštívíte. Obecně se ale jedná o následující výhody:

 

  • sleva 20% až 100 % z ceny ubytování pro ženu ve vybraných hotelech (muž platí plnou cenu),
  • sleva za objednávku s určitým předstihem před cestou až 30% a
  • zajímavé benefity od hotelů - například speciální večeře, láhev šumivého vína, masáž pro dvojici, košík ovoce na pokoji, atd.

 

CHCI LETĚT DO RÁJE